Netstrateji İnternet Reklam Danışmanlık Hizmetleri Logo Net-Strateji E-Pazarlama Net Strateji İletişimNet Strateji Site Haritası
Google Reklam
Google Reklam

Google Adwords Professional Google Sponsor Reklam Uzmanlık Belgesi
Netstrateji Ekibinde Google Adwords Professional Sertifikasına Sahip Google Reklam Uzmanı Bir Yönetici Bulunmaktadır.

Müşterileriniz Size Ulaşabiliyor Mu?
Sizin ürün ve hizmetlerinizi aradıklarında rakiplerinizin sitelerini ziyaret ediyor olmasınlar. Eğer bir internet markası yaratamamış iseniz, sitenize ziyaretçi çekmenin en masrafsız yolu arama motorlarıdır. Bu sayede sizin ürün ve hizmetlerinizi arayan müşterilere ulaşabilmektesiniz.
Arama motoru optimizasyon hizmeti bir şirketin ürün ve hizmetlerinin arama motorlarında yapılan aramalarda bulunmasını sağlamaktadır. Bu amaçla şirketin web sayfasının kendi işiyle ilgili yapılan aramalarda öncelikle arama motorlarının indeksinde yer alması, sonrasında üst sıralarda yer almak çalışmanın amacını oluşturur. Sitenin ilk sayfada yer alması ise bir süreç ve strateji işidir. Netstrateji bu konuda asılsız vaadlerde bulunmaz ve gerekli zamanı ortalama olarak hesaplayarak sizi bilgilendirir.
Optimizasyon hizmetinde baz alınan arama motoru, sistematik bir kalitelendirme yapısına sahip olan ve Türkiye pazarında baskın bir pazar payına sahip olan Google arama motorudur. Çalışmalar sonucu site diğer arama motorlarında (Yahoo, MSN, Altavista, vb. gibi) da ilerleme kaydedecektir, fakat çalışmaların asıl hedefi ve değerlendirme süreci Google arama motoru baz alınarak yapılmaktadır.
Uzmanlarımız siteniz için bir yol haritası belirler ve bir uygulama planı çıkarır. Gerekli olan yerlerde kurumunuzla birlikte ortak çalışmalar gerçekleştirilir.
Şirket ürün, hizmet ve internet stratejilerine bağlı olarak şirket faaliyet alanındaki tek bir kelimeye odaklanmak çoğu zaman anlamsız olmaktadır. Örneğin "yayınevi" kelimesi yerine, "boğaziçi yayınevi" ya da "kitap" kelimesi yerine "boğaziçi kitap", gibi kelimelere odaklanmak Boğaziçi Üniversitesi Yayınevi için daha mantıklı ve arama sonucunun müşteriye dönüşme oranı daha yüksek olacağı kelimelerdir.
Fakat tek kelime hedeflenmesi, bu kelimenin şirket'in ana faaliyet alanında olduğu ve bu alanda geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olması durumunda kullanılabilir. Örneğin Boğaziçi Yayınevi için "kitap" kelimesi çok geniş bir terim olmasına karşın, sadece kitap satışı yapan bir online mağaza için hayati önem taşımaktadır.
Dolayısıyla şirket mevcut durumuna ve internet hedeflerine uygun hedef kelimeler belirlenmelidir. Arama motoru konumlandırma hizmeti sitenin tamamına uygulanması ve tüm anahtar kelimelerin incelenmesi ile daha başarılı bir çalışmaya dönüşmektedir.
Uzmanlarımız siteniz için belirlenen hedef kelimeler için ilk sayfadaki görüntülenmenin ne kadar süreceğini hesaplamaktadırlar. Bu süre 1 aylık bir zaman dilimi olabileceği gibi 6 aylık bir süreç de olabilmektedir. Bir başka deyişle, aranan kelime adedi, kelimenin genelliği, kelimenin diline, sitenin performansına ve daha bir çok değişkene göre farklılık göstermektedir. Google arama motoru web sitelerini 500.000 farklı değişkene göre puanlandırarak sıralamaktadır.
Arama motoru optimizasyon hizmeti tamamıyle yasaldır. Net Strateji arama motoru optimizasyonu sonucu doğacak her türlü zararırınızı karşılamayı garanti eder.
Netstrateji, tarafından Japonya'da geliştirilmiştir, 2007.Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | UNICMS by Foch Agency