Netstrateji İnternet Reklam Danışmanlık Hizmetleri Logo Net Strateji E-Pazarlama AnaSayfaİletişimSite Haritası
Çözüm Önerisi
Google Reklam

Google Adwords Professional Google Sponsor Reklam Uzmanlık Belgesi
Netstrateji Ekibinde Google Adwords Professional Sertifikasına Sahip Google Reklam Uzmanı Bir Yönetici Bulunmaktadır.
Google Reklamları
Netstrateji’nin Google Reklamlarındaki uzmanlığı Google tarafından onaylanmıştır. Reklamlardan en fazla fayda sağlamanız açısından reklamlarınız düzenli olarak inceler ve iyileştirir.
İsterseniz tıklama sayısına göre ya da dilerseniz gösterim başına ücret ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
Reklamlarınızın Google arama motorlarında belirlenen kelimeler için sponsor bağlantı bölümünde gösterilmesini sağlamaktadır. Dilerseniz reklamlarınız yerli yabancı bir çok sitede Google reklamları bölümünde gösterilmektedir.

Arama motorları web sitenize hedef kitlenizi çekmenin en kolay yoludur. Ürün ve hizmetlerinizi arayan müşterileriniz sitenizi ziyaret ederler. Ayrıca bu ziyaretçilerin müşteriye dönüşüp dönüşmediği ya da site üzerinde belirlediğiniz hedefleri gerçekleştirip gerçekleşmediğini takip edebilmektesiniz. Özellikle bu reklamlar vasıtasıyla gelen ziyaretçilerin müşteriye dönüşüp dönüşmediği, ve müşteriye dönüşümü sağlayan kelimelerin bulunması konusunda bilgi toplanacak, sitenin e-Pazarlama uyarlama çalışması sırasında bu kelime gruplarına öncelik verilecektir.

Reklamlar da kendi içerisinde çeşitli bölümlere ayrılıp, farklı reklam kampanyaları ve bu kampanyaların başarıları (müşteri sağlaması) ölçülmektedir. Farklı hedef kitleler yine şirketiniz ile birlikte çalışılarak belirlenerek bu hedef kitleye yönelik kampanyalar hazırlanmaktadır.
Netstrateji, tarafından Japonya'da geliştirilmiştir, 2007.Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | UNICMS by Foch Agency