Netstrateji İnternet Reklam Danışmanlık Hizmetleri Logo Net Strateji E-Pazarlama AnaSayfaİletişimSite Haritası

Google Adwords Professional Google Sponsor Reklam Uzmanlık Belgesi
Netstrateji Ekibinde Google Adwords Professional Sertifikasına Sahip Google Reklam Uzmanı Bir Yönetici Bulunmaktadır.

Düşük Maliyetli Hesap Verebilen Reklam
Google Reklamları; Google arama motorunda Sponsor Bağlantı olarak gösterilen, düşük maliyetli, hesap verebilen online reklam alternatifidir. Kısaca web sitenize, internette reklam yaparak işinizle ilgili arama yapan ziyaretçileri çekmenizi sağlar.
Google Reklam Logo

Google günümüzde tıklama başına ödemeli reklam hizmetleriyle, iş çevrelerine internette reklam yapma imkanını sunmaktadır. Müşterilerin arama motorlarını kullanarak ürünler hakkında bilgi toplamaları, yerel şirket aramaları ve internettte alışveriş yapmaları gün geçtikçe büyüyen bir online pazar olmaktadır. Google Reklamları, internette reklam ve pazarlama kanalı için en önemli ve en düşük maliyetli araçtır. Google Reklam hizmeti uluslarası firmalardan yerel küçük çaplı işletmelere kadar, şirketlere potansiyel müşterilerini ulaşma imkanını sunmaktadır. Şirketiniz ile ilgili özel seçilmiş arama kelimelerini arayan müşterilere ulaşmak, müşteriye dönüşme olasılığı çok yüksek bir kitleye ulaşmaktır. Buda neden online reklam pazarının bu kadar geliştiğinin en önemli açıklamasıdır.

Google Reklamlarını kullanan her müşterimiz için bireysel olarak her kelimenin, reklam metninin sağladığı başarıyı takip eder, yeni reklam metinleri yazımında ve pazarlama kampanyalarının geliştirilmesi konusunda yardımcı oluruz. Teknik olarak reklam başarısının takibi için gerekli programlama kodlarını sitenize ekleyerek, hangi pazarlama kampanyalarınızın size müşteri kazandırdığı, sitenizde istediğiniz formları doldurulduğunu takip edebilmekteyiz.

Sunduğumuz Google Reklam hizmetinde sadece müşteriye dönüşme oranı yüksek ziyaretçileri hedefler ve google reklam kampanyanızı bu şekilde yönetiriz.

Net-Strateji Google Reklam Uzmanlarıyla çalışarak elde edecekleriniz;

  • Google’da Garantili Sonuçlar
  • Reklam Anahtar Kelime Listeleri Oluşturulurken Profesyonel Yardım
  • Müşteri Kazandıran Kaliteli, Hedef Kitlesi Doğru Tanımlanmış Reklamlar
  • Reklamlarınız için Bölgesel, Uluslararası ve Birçok Farklı Hedeflendirme Seçenekleri
  • Metin ya da Banner Reklam Seçenekleri
  • Google Dışında İşinizle İlgili Portallarda Reklamlarınızın Gösterilmesi
Google Reklam hizmetimize online başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Netstrateji, tarafından Japonya'da geliştirilmiştir, 2007.Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | UNICMS by Foch Agency