Netstrateji İnternet Reklam Danışmanlık Hizmetleri Logo Net Strateji E-Pazarlama AnaSayfaİletişimSite Haritası
Çözüm Önerisi
Google Reklam

Google Adwords Professional Google Sponsor Reklam Uzmanlık Belgesi
Netstrateji Ekibinde Google Adwords Professional Sertifikasına Sahip Google Reklam Uzmanı Bir Yönetici Bulunmaktadır.

Reklam Performans Analizi

Google Adwords,
Yahoo Overture,
Internet Siteleri,
E-bülten,
E-posta,

Reklam kampanyalarınızın siteniz için belirlediğiniz hedefleri gerçekleştirdiğini takip eder.
Yazılımı aracılığıyla kendi web sayfanıza gelen ziyaretçilerle ilgili detaylı bilgi sahibi olur ve bu bilgileri irdeliyerek web sayfasının en fazla müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde terkar düzenlenmesi, sitenin hangi kelimeler için yapılandırılması gerektiği, siteden daha fazla faydanın sağlanması için yapılması gerekenlerin bulunması konularına daha kolay ve doğru bir şekilde karar verebilirsiniz.
NSreklam+, uygulandığı web sayfasıyla ilgili bir çok istatistiki bilgi göstermekle birlikte süreç için olmazsa olmaz olan şu soruların yanıtını vermektedir:

  • Ziyaretçileriler nereden geliyor, sitede kaç sayfa geziyor, hangi sayfalardan siteye giriyor ve hangi sayfalardan çıkıyor?

  • Ziyaretçiler hangi arama motorlarında hangi arama kelimelerini kullanarak siteye ulaşıyor?

  • Hangi reklam kampanyaları (arama motorları, e-mail, diğer sitelerdeki reklamlar) site üzerinde belirlenen hedefleri (ürün satışı, belirli bir sayfanın görüntülenmesi, online başvuru, iletişim formunun kullanılması, broşür downloadı, vb.gibi) gerçekleştiriyor.


  • Yazılım bir paket program olup, dili Türkçe’dir.


    Netstrateji, tarafından Japonya'da geliştirilmiştir, 2007.Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | UNICMS by Foch Agency