Netstrateji İnternet Reklam Danışmanlık Hizmetleri Logo Net Strateji E-Pazarlama AnaSayfaİletişimSite Haritası
Çözüm Önerisi
Google Reklam

Google Adwords Professional Google Sponsor Reklam Uzmanlık Belgesi
Netstrateji Ekibinde Google Adwords Professional Sertifikasına Sahip Google Reklam Uzmanı Bir Yönetici Bulunmaktadır.

Kimliğinizi yansıtan web sayfaları
Şirket kimliğinizi internete yansıtmakta ustayız.
Günümüzde bir şirket değerlendirilirken ya da hakkında araştırma yapılırken ilk başvurulan yer web siteleridir. Bir başka deyişle web sitesi kurumu ve faaliyetlerini yansıtan bir ayna görevindedir.
Doğru bir internet stratejisi için web sitesinin hazırlanma evresi oldukça önemlidir. Bir bakıma web siteniz şirketinizin yedi gün yirmi dört saat temsil eden bir parçanız olacaktır. Ve bu temsilciyi, nasıl donatacağınız tamamıyle sizin elinizdedir. İyi bir tanıtım, halkla ilişkiler, pazarlama uzmanı veya uzmanları gibi görev alabilir. Web sitenizi, üzerinden ürün ve hizmetlerinizin satışı mümkün olabileceği gibi, şirketinizin faaliyetlerini ve markalarını internet ortamına taşımak ya da internet’i yeni bir müşteri kanalı oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Site tasarımlarımız müşterimizin hedef kitlesi, kurumsal kimliği ve internet hedefleri göz önünde bulundurularak geliştirilmektedir. Netstrateji tasarım ekibi, web sitenizin kullanım amacınıza uygun bir tasarım ve altyapı geliştirir. Sitenizin görsel kısmı uzman tasarımcılarımız tarafından, altyapısı ise web programcılarımız tarafından uluslarası standartlara uygun olarak hazırlanır. Dolayısıyla her aşamada kendi alanında uzman kişiler görev alır. Bu doğrultuda geliştirilen web sayfaları birçok testen geçirilmektedir.

Web sitenizin amacına bağlı olarak güncellenmesi, arama motorlarındaki performansı ya da internet reklamları ile tanıtımı projelerinizde de Netstrateji bir çözüm ortağınız olarak yanınızdadır.

Ayrıca dinamik içeriğe sahip bir siteniz var ve mevcut web tabanlı alışveriş, portal ya da size özel database uygulamaları için size özel yeni tasarımlar oluşturuyoruz. Bunun dışında sitelerinizin güncellenmesi, eksiklerinin giderilmesi, ya da mevcut tasarıma küçük dokunuşlarla dinamizm katılması gibi çözümlerimizle de yanınızdayız.

Netstrateji, tarafından Japonya'da geliştirilmiştir, 2007.Gizlilik Sözleşmesi | Kullanım Şartları | UNICMS by Foch Agency